MİNİ AYICIK KEKLER

muge 21 Mayıs 2012 5

Bu kekleri Özel bir Anaokulunun 4 yaş grubundaki çocuklar için yaptım. İçeriği vanilyalı çikolata parçacıklı.Bu keklerin boyları yaklaşık 7cm. Burada az göründüğüne bakmayın bu keklerden tam 50 adet yaptım. Kekleri teslim ettikten 15 dk. sonra Anaokulunun sahibi Hülya hn. beni arayıp, çocukların bu kekleri 5 dk.tükettiğini ve ikinciyi de istediklerini söyledi 🙂

Kekleri beğendiklerine ben de çok ama çok sevindim. Tekrar buradan bütün çocuklara afiyet olsun…

 

Sevgilerimle…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5 Yorum »

 1. hülya bezek 22 Mayıs 2012 at 07:50 - Reply

  Müge hn. hem Okulumuz Işıl Anaokulu ve çocuklarımız adına çok teşekkür ederim.Çok lezzetli ve yaratıcı keklerdi 🙂 ellerinize sağlık.Öğretmenlerimizde çocuklarda bayıldı.Sizinle çalışmalarımız zevkle devam edecek.
  Saygılarımla
  Hülya BEZEK

 2. derya 22 Mayıs 2012 at 14:11 - Reply

  ellerinize sağlık çok başarılı ve yaratıcı olmuş.

 3. beren 29 Mayıs 2012 at 08:58 - Reply

  süperler

 4. Neriman 30 Mayıs 2012 at 09:11 - Reply

  Müge hn.merhabalar Ben İlkesu anaokulunun öğretmenlerinden biriyim.Yaptığınız kekler ve süsleri harika olmuştu.Hepimiz çok ama çok beğendik. Tekrar ellerinize sağlık diyorum.Sizden bir şey rica edeceğim.Küçük yeğenim Aslı için bir pasta yaptırmak istiyorum.Bana nasıl yardımcı olabilirsiniz?Saygılarımla.

  • muge 30 Mayıs 2012 at 09:33 - Reply

   Teşekkür ederim Neriman hanım.Beğendiğinize çok sevindim. Küçük yeğeniniz için elimden geleni yaparım.Yalnızca bana pastanın detayları hakkında bilgi maili atarsanız sevinirm.(Pastanın kaç kişilik olucağı,içeriğinde neler kullanılacağı,nasıl bir dizayn olacağı v.b.)
   Sevgilerimle…

Yorum Yazın »

Highslide for Wordpress Plugin